Questions & Answers

Fotobudka z reguły obsługuje imprezy na terenie i w okolicach Śląska, ale tak, obsługujemy cały teren Polski. Koszt dojazdu, ponad 30 km od Katowic to 1zł/km.

magic mirror

Nie, drukowanie zdjęć jest wliczone w cenie wynajmu fotobudki. Po każdej wykonanej sesji będzie drukowane zdjęcie .

magic mirror

Nie, opłata za wynajęcie fotobudki nie przewiduje dodatkowych kosztów związanych z montażem - przed imprezą oraz demontażem - po imprezie. Płaci się jedynie za czas wynajęcia - działania urządzenia.

magic mirror

Fotobudka potrzebuje jedynie trochę przestrzeni – 2,5 x2,5 m(98” x 98”) oraz dostępu do źródła prądu. Jeśli chodzi o imprezy na zewnątrz, wymagane jest niewielkie zadaszenie, na wypadek deszczu.

magic mirror

Oferujemy najwyższej klasy sprzęt. Sercem fotobudki jest profesjonalna lustrzanka wraz z wysokiej klasy obiektywem. Dzięki temu zdjęcia są niezwykle wyraźne, pełne koloru, i naturalne. Dzięki zaawansowanej drukarce wydruk trwa jedynie 15 sekund.

magic mirror

Pewnie, można wybrać spośród kilku formatów, do wyboru są chociażby: paski z 4 ujęciami (drukowane w 2 kopiach), zdjęcie o wymiarze 10 cm ×15 cm z 4 ujęciami lub jedno zdjęcie o wymiarze 10cm×15 cm - format możemy dostosować do Twoich indywidualnych potrzeb.

magic mirror

Tak. To Ty decydujesz czy zdjęcia będą kolorowe, czarno- białe lub w sepii. Bez problemu też umieścimy na zdjęciu wybrany przez Ciebie tekst lub logo firmy.

magic mirror

Działanie fotobudki jest naprawdę proste. Wystarczy wybrać gadżet, ustawić się przed ekranem dotykowym, nacisnąć "Start", ładnie się uśmiechnąć i poczekać na wydruk zdjęcia. W razie problemów, przy urządzeniu czuwa animator zawsze gotowy do pomocy.

magic mirror

Najpierw skontaktuj się z nami poprzez formularz, umieszczony na stronie. W formularzu podaj miejsce, rodzaj oraz datę uroczystości - to ważne. Jeśli termin jest wolny, ustalimy wszystkie szczegóły i podpiszemy umowę. Po podpisaniu umowy należy wpłacić zadatek w wysokości 250zł. Pozostałą część opłaty należy uiścić w umówionym czasie. Najczęściej po zakończeniu działania fotobudki.

magic mirror

Dojazd do 30 km od Katowic jest bezpłatny. W przypadku innych lokalizacji do wyceny doliczany jest koszt transportu (1zł/km).

magic mirror

Rozstawienie fotobudki zajmuje około 30 minut. Zawsze przyjeżdżamy jednak co najmniej godzinę przed wyznaczonym czasem rozpoczęcia zabawy. Czas montażu i demontażu fotobudki nie jest doliczany do czasu wynajmu.

magic mirror

W każdym pakiecie ilość zdjęć jest nielimitowana. Jedynym ograniczeniem jest czas wynajmu budki,

magic mirror

Zdjęcia można zobaczyć na stronie internetowej: w zahasłowanej galerii,

magic mirror

Zdecydowanie tak. Zadbaliśmy o to, aby Lustro zostało odpowiednio zabezpieczone przed stłuczeniem. Jest specjalnie wzmocnione oraz zabezpieczone folią ochronną. Nie ma obawy, próbowaliśmy je zbić nawet cegłą. Szkoda cegły.

magic mirror
 
central booth contact All rights reserved
Copyright © 2017
central booth contact