events

Wybierz typ wydarzenia, ktore planujesz zorganizować

 

Party

Wyprawiasz urodziny? Urodziny kogoś bliskiego? Zaręczyny, Kawalerskie? Panieńskie? Studniówkę?

Cokolwiek planujesz, Magiczne Zwierciadło doda Twojej imprezie blasku. Nie pozwolimy nudzić się Twoim gościom.

Zabawne gadżety. Zwariowane zdjęcia. Super szybkie wydruki.

Zabawa gwarantowana. To wszystko oferuje wynajęcie Magicznego Zwierciadła na każdą imprezę.

Spraw, aby Twoja impreza była niezapomniana!

Dobra zabawa

Magiczne Zwierciadło to wspaniały pomysł na świetną zabawę i pamiątkę dla Młodej Pary oraz gości. Wynajmując maszynę do robienia zdjęć, czyni się ten dzień jeszcze bardziej wyjątkowym i niezapomnianym! Kolejki do zrobienia sobie zdjęcia mówią same za siebie.

Pamiątka dla gości

Zdjęcia z urządzenia drukowane są w 15 sekund, dzięki temu jego użytkownicy od razu otrzymują niepowtarzalną pamiątkę ze wspaniałej zabawy. Dodatkowo na zdjęciach można umieścić podziękowania lub życzenia.

Księga gości

Goście mogą wkleić zdjęcia do Księgi Gości, dopisać dedykację lub narysować coś zabawnego. Dzięki temu Para Młoda otrzyma wyjątkowy i niepowtarzalny prezent już podczas trwania wesela.

GALERIA ONLINE

Po zakończeniu imprezy wszystkie zdjęcia dostępne są online na naszej stronie. Unikatowy kod do galerii drukujemy na każdym zdjęciu, dlatego w wygodny sposób goście mogą obejrzeć zdjęcia z weselnej imprezy i wrócić wspomnieniami do wyjątkowych chwil.

Istnieje również możliwość pobrania zdjęć w wysokiej rozdzielczości prosto z galerii.

Pomysł na prezent

Zastanawiasz się co kupić Młodej Parze? Chcesz wybrać oryginalny prezent i wyróżnić swój podarunek na tle innych? Wynajem Magicznego Zwierciadła jest strzałem w dziesiątkę. Z doświadczenia możemy zagwarantować, że taka niespodzianka na pewno zostanie pozytywnie odebrany i zapamiętany przez Parę Młodą, jak i wszystkich gości.

 
central booth contact All rights reserved
Copyright © 2017
central booth contact